OBCHODNÍ MANAŽER - AUTOMOTIVE

KOVONA a.s. ,
Plný úvazek

35000 — 50000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
" minimálně SŠ vzdělání technického nebo strojírenského zaměření
" minimálně 2 roky praxe v prodeji směrem do automotive
" anglický jazyk na úrovni vedení obchodního jednání
" německý jazyk výhodou
" dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost IS SAP - výhodou
" perfektní obchodní dovednosti
" organizační a řídící schopnosti
" samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost
Náplň práce
" akvizice nových a rozvíjení stávajících zákazníků
" vedení obchodních jednání a nabídka produktů
" cestování k zákazníkům
" nabídka technických a technologických řešení zákazníkům
" reporting nadřízenému
Nabízíme:
" 5 týdnů dovolené
" smlouvu na dobu neurčitou
" závodní stravování se zajímavým příspěvkem
" příspěvky na penzijní a životní připojištění, kulturu a volnočasové aktivity
" vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu
" zázemí stabilní, více jak 100-leté ČESKÉ firmy
" služební automobil
" notebook, telefon

Zaměstnanecké výhody: stabilní zázemí ryze české, více jak 100-leté společnostii, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, sick days, placená volna nad rámec zákonného nároku, příspěvky na dovolenou, tábory dětí, volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní a životní poj.

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 7:00 - 15:00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KOVONA a.s.
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.3.2021