MANIPULAČNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ

KOPRIN-MONT spol. s r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

15500 Kč

- Místo výkonu práce: Tovární č.p. 67, 503 52 Skřivany u Nového Bydžova
- PP na dobu určitou od 20.2.2021 do 17.5.2021
- Náplň práce: vykonávají jednoduché manuální a pomocné práce ve výrobě, ruční manipulace s předměty (nakládání a vykládání při stěhování, počítání výrobků)
- Nutná spolehlivost, fyzická zdatnost, časová flexibilita
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (v pracovních dnech od 10:00 do 14:00), kontaktní osoba: Futovová Natalija, tel.: 777 562 963, e-mail: futov.n@seznam.cz, případně se dostavte osobně na adresu provozovny (Tovární č.p. 67, Skřivany u Nového Bydžova), a to vždy v pátek mezi 10. a 14. hodinou

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KOPRIN-MONT spol. s r.o.
  • Termin: 20.2.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 15500 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 17.2.2021