Zástupce/zástupkyně vedoucí prodejny

JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh Olomoucký kraj, Olomouc
Plný úvazek

15280 Kč

Pracoviště: Nová Hradečná č.p. 128, Troubelice. Nástup ihned.
Vhodné i pro OZP.
Kontakt je možný POUZE telefonicky denně od 8.00 - 16.00 hod. nebo emailem.

Do naší prodejny přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - zástupce vedoucí prodejny na plný pracovní úvazek
Náplň práce:
- zastupování vedoucí prodejny v době její nepřítomnosti
- aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny
- práce na pokladně
- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.

Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
- vstřícné a příjemné vystupování
- loajalitu a časovou flexibilitu
Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email doubravska@jednota-zabreh.cz
Prodejní doba: Po - Pá 7.00-12.00//13.00-16.00, So 7.00-11.00
Zam. výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 15280 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 12.2.2021