Prodavač/ka - pokladní

JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh Olomoucký kraj, Šumperk
Plný úvazek

15280 Kč

Do naší prodejny potravin přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - prodavač/ka
Náplň práce:
- aktivní činnost při prodeji a vybalování zboží a uspořádání prodejny
- práce na pokladně
- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.

Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
- vstřícné a příjemné vystupování
- loajalitu a časovou flexibilitu
Prodejní doba Po-Pá 7.00-18.00, So 7.00-11.00, Ne 8.00-11.00. Vhodné i pro OZP. Stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie. Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email doubravska@jednota-zabreh.cz nebo kontakt telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Šumperk
  • Plat: od 15280 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 12.2.2021