Ostraha prodejny LIDL Krnov

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. Moravskoslezský kraj, Bruntál
Plný úvazekDohoda o provedení práce

18000 Kč

Detail pracovní pozice

místo výkonu práce : LIDL - Revoluční 958/49, Krnov
Požadujeme:
- věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, dobrou pracovní morálku
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování
- praxe výhodou, není však podmínkou

Jiné výhody
- certifikát strážného zajistíme, možnost práce na DPP,

Náplň práce:
- pochůzková činnost po prodejně,
- ochrana majetku prodejny

Nabízíme:
- práci v silné a stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost zálohy na mzdu
- nástup možný ihned
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Vhodné také pro osoby s OZZ, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volejte na níže uvedený telefon. NECHODIT NA POBOČKU! KONTAKTNÍ OSOBA SE NA POBOČCE NENACHÁZÍ.

Telefonní kontakt: 737 087 145, Po-Pá od 9.00-16.00, na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz
Z: 9.12.2020

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
  • Termin: 2.1.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Bruntál
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 11.2.2021