Ostraha prodejny

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. Olomoucký kraj, Přerov
Plný úvazek

18000 — 22000 Kč

Detail pracovní pozice

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR

Požadujeme:
dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní rejstřík bez záznamu, věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou, není však podmínkou

Nabízíme:
zajištění certifikátu strážného; Možnost práce i na DPP. Možnost prodloužení pracovního poměru. Možnost záloh na mzdu; prémie

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz
- telefonicky (Po-Pá od 9.00-17.00 hod.) na čísle 737 087 145 - paní Božena Bilíková
Pozn.: Nechodit na uvedené pracoviště, kontaktní osoba má sídlo na jiné adrese zaměstnavatele.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
  • Termin: 2.1.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Přerov
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 10.2.2021