Ostraha prodejny Kaufland

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. Olomoucký kraj, Jeseník
Plný úvazek

19000 — 22000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt telefonický, písemný!
- telefonicky, tel. č. 721 954 166 (Po - Pá od 08:00 - 17:00 hod.)
- písemné nabídky mailem: nabor.centrum@bohemiamarten.cz
NECHODIT NA POBOČKU
- pro informace volejte na tel. 721 954 166
PRACOVNÍ DOBA:
- turnusové služby
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Kaufland - Fučíkova 1342/3, Jeseník
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
- praxe výhodou, není však podmínkou
- certifikát strážného zajistíme
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku
- dodržování bezpečnostních předpisů
- spolupráce s Policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- práci v silné a stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- odměny za záchyt
- možnost záloh na mzdu
- nástup možný ihned
- možnost práce i na DPP
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
  • Termin: 2.1.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Jeseník
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 10.2.2021