Prodavač/ka - pokladní

SEMAG spol. s r.o. Olomoucký kraj, Šumperk
Zkrácený úvazek

15000 — 16500 Kč

Osobní kontakt po předchozí domluvě; Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA do menšího kolektivu přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručnosti, vysokým pracovním nasazením a úsměvem m.
Náplň práce:
- příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
- příprava obložených baget a polévek
- znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
- provozní doba pondělí - neděle
- zkrácený 6-ti hodinový úvazek

Požadujeme:
- pracovní morálku, komunikativnost a příjemné vystupování
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami
- výborný zdravotní stav
- preferujeme dlouhodobý pracovní vztah
Nástup na ranní směnu je v 4,45 hod, ukončení odpolední 21,15 hod. Příspěvek na rekreaci zaměstnanců. Kontakt: telefonicky, e-mailem, možnost dohodnutí osobního pohovoru telefonicky předem s vedoucí provozovny p. Pospíšilovou - 734 353 423.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SEMAG spol. s r.o.
  • Termin: 3.12.2020
  • Místo: Olomoucký kraj, Šumperk
  • Plat: od 15000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.2.2021