Pracovník nařezávárny

TRATEC - CS, s. r. o. Ústecký kraj, Děčín
Plný úvazek

120 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
" Střední odborné vzdělání s výučním listem
" Znalost čtení výkresové dokumentace
" Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
" Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost

Náplň práce:
" Obsluha pásové pily, nařezávání kovových materiálů dle technické dokumentace

Nabízíme:
" Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
" Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
" Přímý kontakt s výrobou a realizací zakázky
" Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
" Školení zaměstnanců
" Závodní stravování/Příspěvek na stravování
" Možnost příspěvku na penzijní připojištění
" Firemní pracovní oděv a zajištěný servis a péče pracovních oděvů
" Dobrou dopravní dostupnost - zastávka autobusu přímo u areálu firmy
" Finanční bonus za doporučení nového zaměstnance

PP na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou.

Kontakt: Telefonicky Po - Pá 07:00 - 15:00 nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TRATEC - CS, s. r. o.
  • Termin: 3.12.2020
  • Místo: Ústecký kraj, Děčín
  • Plat: od 120 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.3.2021