REFERENT / REFERENTKA - VEŘEJNÝ OPATROVNÍK

Statutární město Hradec Králové Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

21260 — 31240 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: výkon veřejného opatrovnictví zletilých osob, u kterých soud rozhodl o omezení svéprávnosti dle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, identifikace nepříznivých sociálních situací opatrovanců dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, spolupráce se sociálními pracovníky odboru sociálních věcí a zdravotnictví na jejich řešení, komplexní péče o staré občany a osoby se zdravotním postižením
- platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění
- je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, znalost problematiky omezení svéprávnosti dle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ekonomické nebo právní vzdělání výhodou, znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách výhodou, praxe v oblasti opatrovnictví zletilých osob omezených ve svéprávnosti výhodou, uživatelská znalost PC (MS Word, Excel, Outlook), komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, řidičské oprávnění skupiny B, uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace
pracovní poměr na dobu neurčitou, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců
pružnou pracovní dobu, čtyři dny placeného zdravotního volna, pět týdnů dovolené
zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenkové karty, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance), příjemné pracovní prostředí
- Přihlášky lze podávat do 18.12.2020
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Statutární město Hradec Králové
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 21260 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.12.2020