ODBORNÝ REFERENT / REFERENTKA PRÁVNÍHO ODD.

FERI, s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

30000 — 30000 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: tvorba, připomínkování, kompletace a evidence smluv (smlouvy o dílo, kupní smlouvy, nájemní smlouvy, věcná břemena,…) Nejedná se pouze o pomocné práce při přípravě smluv. konzultace s externí právní kanceláří, příprava podkladů a dokumentů pro jednatele společnosti a následné zajištění jejich podpisů (dopisy obchodním partnerům, apod.)
běžná administrativa spojená s chodem právního oddělení
- Požadavky na uchazeče: minimálně středoškolské vzdělání s právním zaměřením
právní minimum, všeobecný právní přehled, základní znalost platných právních předpisů (občanský zákoník, zákoník práce apod.) , schopnost samostatného řešení problémů
organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup, loajalita a pečlivost, časová flexibilita
dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B
- Nabízíme: 13. plat, benefity v rámci programu Gallery ?eta (měsíční výkonnostní prémie)
stravovací poukázky, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno (1-3 dny), náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: mechurovalenka@feri-hk.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: FERI, s.r.o.
  • Termin: 7.12.2020
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 2.1.2021