PRACOVNÍK TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY NÁBYTKU A OBCHODNÍCH NABÍDEK

ANTERIA s.r.o. Kraj Vysočina, Třebíč
Plný úvazek

20000 — 28000 Kč

V případě zájmu zašlete Váš životopis na adresu prace@anteria.cz a připište, proč byste u nás chtěli pracovat.
Co je pro nás důležité:
o Že chcete pracovat a dále se rozvíjet a je pro vás zajímavé pracovat právě u nás a nehledáte jen
nouzové řešení tzv. pracovat kdekoliv
o Že zvládáte technické výkresy, kreslení a práci na PC (turboCAD, AutoCAD nebo podobné
programy)
o Že ovládáte kancelářské aplikace (Excel, Word nebo podobné)
o Ovládání programu Cabinet Vision by bylo obrovskou výhodou - nicméně při znalosti výše
uvedených se tento program dá doučit za provozu
o Máte znalost v oboru (výroba nábytku z plošného materiálu, montáž nábytku), třeba i jen brigádně
o Máte schopnost samostatně nacházet řešení
o Máte organizační schopnosti, zvládáte si plánovat práci sobě a po zapracování i dalším lidem
o Máte smysl pro precizní práci, profesionalitu, samostatnost, cílevědomost, loajalitu
o Máte vstřícné a komunikativní vystupování
o Pracujete s vysokým pracovním nasazením
o Umíte jezdit autem, máte řidičský průkaz skupiny B
Co Vám můžeme slíbit:
o Smysluplnou práci
o Zaškolení a veškerou podporu
o Práci s nejmodernějším strojním vybavením
o Dobrou pověst naši společnosti se spoustou zajímavých referencí
o Férové a úplně normální šéfy, kteří si nepotřebují nic dokazovat
o Měsíční mzda 20.000,- Kč, další postup dle dosahovaných výsledků, podíl na hospodářském
výsledku
Náplň práce:
o zaměřování u zákazníka, někdy to bude i o nalezení ideálního řešení
o zpracování výkresové dokumentace
o navržení vhodné konstrukce nábytku
o zadávání zakázek do výroby a zajištění potřebného materiálu
o plánování zakázek časově i finančně
o načasování výroby a dodavatelů s ohledem na termín konečného plnění
o tvorba podkladů pro cenové nabídky
o úplný přehled o svých obchodních případech a jejich neustále posouvání dopředu
o vedení osobních statistik
o vedení týdenních plánů
o úzká spolupráce s výrobou, montáží a obchodním oddělením
o na začátku budeme požadovat projití si celou výrobou, i montážemi

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ANTERIA s.r.o.
  • Termin: 4.12.2020
  • Místo: Kraj Vysočina, Třebíč
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 5.2.2021