VETERINÁRNÍ INSPEKTOR

Státní veterinární správa Plzeňský kraj, Klatovy
Služební poměr

27980 — 41290 Kč

Detail pracovní pozice

Zástup za MD a RD
POŽADAVKY: magisterský studijní program v oblasti veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny ukončené dosaženým titulem MVDr., řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE: odborné veterinární činnosti dle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), v platném znění
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: služební telefon, služební vozidlo, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky SODEXO ve výši 100,- Kč/den, rekreační chata
Nejdříve nutný EMAILOVÝ KONTAKT:
MVDr. Václav Poláček, ředitel sekce KVS SVS pro Plzeňský kraj - v.polacek.kvsp@svscr.cz
Jitka Vacovská, personalista - j.vacovska@svscr.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Státní veterinární správa
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Plzeňský kraj, Klatovy
  • Plat: od 27980 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.1.2021