ZÁSTUPCE MANAŽERA KVALITY

HOKAMI CZ, s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

27000 — 30000 Kč

Aktuálně hledáme do našeho pracovního týmu vhodného uchazeče/ vhodnou uchazečku na pozici ZÁSTUPCE MANAŽERA KVALITY.
Náplň práce:
- řízení týmu kontrolorů
- koordinace všech aktivit jakosti ve firmě, včetně zajišťování certifikátů jakosti
- interní a externí audity systému managementu jakosti ve funkci vedoucího auditora
Nástup možný ihned. Zaškolení je zajištěno.
Základní požadavky:
- Vysokoškolské ideálně technického směru
- Komunikační a organizační dovednosti
- Chuť učit se novým věcem
- Komunikativní úroveň angličtiny slovem i písmem
- Důslednost a pořádek, schopnost samostatné práce
Nabízíme:
- Pracovní doba 8 hodin, jednosměnný provoz
- Nástupní plat 27 000-30 000 Kč
- Perspektivu profesního a platového růstu
- Pravidelné finanční odměny
- Pracovní smlouva HPP na dobu neurčitou
- Bezplatné parkování
- Rodinnou atmosféru v ryze české firmě (velikost firmy cca 200 zaměstnanců)
- Občerstvení na pracovišti a ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz
- Péče o chrup ve vlastní špičkové zubní klinice www.dolident.cz
- Společenské, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny.
V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis na adresu
prace@hokami.cz.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: HOKAMI CZ, s.r.o.
  • Termin: 30.11.2020
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.3.2021