PRACOVNÍK/-CE NA OBSLUHU STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PRYŽE

A.P.Investment s.r.o. Ústecký kraj, Most
Plný úvazek

17600 Kč

Náplň práce:
-obsluha poloautomatické linky pro výrobu pryžových povrchů pro palubní desky
-práce s moderními technologiemi v profesionálním týmu
-práce v kolektivu, rovný přístup
-jedná se o nepřetržitý provoz, 12h směny (tzv. krátký- dlouhý týden)

Požadavky:
-praxe ve výrobním podniku - výhodou
-přesnost, pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost, chuť učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody:
-možnost ubytování, svozy do zaměstnání

Místo výkonu práce:
RAI MOST s.r.o., Havraň 138, 435 01

Kontaktovat:
Telefonicky - Mykhalyo Savitskyy - tel.č. 776 396 730 - Po-Pá od 8,00-16,00 hod., nebo poslat e-mail na adresu: savitskyy@apinvestment.eu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: A.P.Investment s.r.o.
  • Termin: 18.1.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Most
  • Plat: od 17600 Kč
  • Počet volných míst: 30
  • Datum ukončení: 4.2.2021