Dělník/dělnice ve výrobě

LUCORP s.r.o. Pardubický kraj, Svitavy
Zkrácený úvazek

11400 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pozici dělníka v dřevovýrobě (jednoduchá výroba ze dřeva) a také o pozici dělníka na montáži, lehká práce, fyzicky nenáročná, možnost práce v sedě
POŽADAVKY: místo pouze pro OZP
NABÍZÍME: motivační finanční ohodnocení, v pracovní době jsou zajištěny dostatečné časové přestávky, které jsou pro odpočinek, možnost zkrácených úvazků 2h, 4h, 6h denně, práce v nové rozvíjející se společnosti, náplň práce se snažíme přizpůsobit jakémukoliv zdravotnímu postižení, aby osoby se zdravotním postižením dostaly možnost uplatnit se na trhu práce, přijďte se za námi podívat a my Vám ukážeme o jakou práci se jedná a společně se domluvíme co byste ve výrobě zvládli
KONTAKT: telefonicky (po-pá 7-13.30h), e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: LUCORP s.r.o.
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 11400 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.2.2021