Dělník briketovací linky

METAL TRADE COMAX, a.s. Středočeský kraj, Kladno
Plný úvazek

26000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme

Vyučení
Praxe ve strojírenství výhodou
VZV průkaz výhodou (možnost dodělání)
Dobrý zdravotní stav a manuální zručnost
Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci
Pracovní náplň:

Obsluha a vizuální kontrola briketovací linky

Nabízíme:

Perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnosti
Nástupní mzda 26 000 Kč
Náborový příspěvek 3 000 Kč
5 týdnů dovolené, 13. plat, prémie
Odměnu na dělnických pozicích za 100% docházku v měsíci
Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč
Výhodný telefonní tarif i pro Vaši rodinu
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
Chutná závodní kuchyně
Sportovní permanentka
Firemní společenské akce

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 739 583 958, nebo na emailové adrese prace@mtcomax.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: METAL TRADE COMAX, a.s.
  • Termin: 1.9.2020
  • Místo: Středočeský kraj, Kladno
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 3.2.2021