Dělník v pekárenské výrobě - výroba CHLEBA

SEMAG spol. s r.o. Moravskoslezský kraj, Karviná
Plný úvazek

17000 — 19000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
"volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - výroba chleba, 12-ti hodinové směny, fyzicky náročná práce
"odpolední a noční směny + práce o víkendu
"vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou

Požadujeme:
"pracovní morálku, spolehlivost
"dobrou manuální zručnost
"zodpovědnost za vykonanou práci
"chuť pracovat, učit se novým věcem, výborné počty
"výborný zdravotní stav
"zdravotní průkaz pro práci s potravinami

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SEMAG spol. s r.o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Karviná
  • Plat: od 17000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 26.1.2021