PRACOVNÍK/NICE OSTRAHY (POUZE PRO OZP)

Bartoň a Partner s.r.o. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazekDohoda o provedení práce

105 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Semanínská č.p. 2097, 560 02 Česká Třebová 2 (provozovna firmy JAF HOLZ spol. s r.o.)
MÍSTO JE VYHRAZENO POUZE PRO OZP
NÁPLŇ PRÁCE:
- ostraha výrobního závodu
- obsluha EPS
- práce na vrátnici
- evidence vjezdu vozidel
POŽADUJEME: trestní bezúhonnost, spolehlivost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: certifikát, plánování směn
Výše mzdy: od 105 Kč/hodinu + odměny
Možnost práce na DPP nebo na zkrácený úvazek
KONTAKT:
uchazeč o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky nebo e-mailem
Barnet Stanislav, tel.: 730 152 298 (8 - 16 hodin), e-mail: stanislav.barnet@bartonapartner.cz
PROSÍME NECHODIT OSOBNĚ NA ADRESU MÍSTA VÝKONU PRÁCE, KONTAKTNÍ OSOBA SE TAM NENACHÁZÍ

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Bartoň a Partner s.r.o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 105 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 3.2.2021