Kuchař/ka studené kuchyně

GTH catering a.s. ,
Zkrácený úvazek

95 Kč

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky 7.00 - 15.00 hod.nebo e-mailem. Životopis zasílejte emailem.

Pro náš provoz firemního stravování v Královopolská a.s., Brno, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: Kuchař/ka studené kuchyně
Pracovní náplň:
" Výroba, příprava studené kuchyně

Požadujeme:
" praxe na obdobné pozici
" zájem o gastro obor
" samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, potravinářský průkaz
" pracovitost a schopnost týmové práce,

Nabízíme:
" zázemí stabilní společnosti, transparentní odměňování, zaměstnanecké benefity, zvýhodněné stravování
" práce na DPP, možnost navýšení úvazku
" možnost uplatnění vlastních nápadů
" nástup možný ihned

Výhodné stravování, penzijní připojištění, prémie, mobilní tarif

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GTH catering a.s.
  • Termin: 27.11.2020
  • Místo: ,
  • Plat: od 95 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 27.1.2021