Pomocníci v kuchyni

GTH catering a.s. Středočeský kraj, Praha-východ
Plný úvazek

15200 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce:
- Boleslavská 23, Brandýs n.L.-St. Boleslav

Prvotní kontakt:
- tel.: 725 806 590, po-pá 8:00-15:00
- e-mail: provoz.vzboleslav@gthcatering.cz

Upřesňující údaje:
Přijmeme pomocnou sílu pro náš stravovací provoz v AČR Stará Boleslav
Pracovní náplň:
o pomocné práce ve stravovacím zařízení, výdej jídel
o Mytí provozního nádobí (obsluha myčky, úklidové práce)
Pomoc při přípravě studené kuchyně
Požadujeme:
o zájem o gastro obor
o zodpovědnost a spolehlivost, potravinářský průkaz
o příjemné vystupování
Nabízíme:
o zázemí silné, rozvíjející se společnosti,
o práce na HPP, možno i DPP, DPČ
o odpovídající mzda
o zaměstnanecké benefity, zvýhodněné stravování i pro zaměstnance na DPP, DPČ
o nástup možný ihned
Pracovní doba: 6:00 - 14:30hod
10:00 - 18:00hod
Vhodné i pro:
důchodce, rodiče na rodičovské dovolené, studenty

Zaměstnanecké výhody:
výhodné stravování, U HPP penzijní připojištění, prémie, mobilní tarif

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GTH catering a.s.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Středočeský kraj, Praha-východ
  • Plat: od 15200 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 1.3.2021