Referent/ka Zákaznického servisu s aktivní Polštinou

ProSpánek SE Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

20000 — 25000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: budování a prohlubování vztahů se zákazníky, zpracování a vyřizování objednávek zákazníků od příjmu po fakturaci, aktivní komunikace (psaná, mluvená) s prodejnami a zákazníky v českém a polském jazyce, podpora obchodního oddělení, obchodníků na prodejnách, spolupráce s logistikou, spolupráce na projektech a zefektivňování procesů
POŽADAVKY: dobrou znalost práce s PC a MS Office, schopnost a ochotu učit se, samostatnost a pečlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně i v týmu, znalost polského jazyky minimálně na komunikativní úrovni slovem i písmem
NABÍZÍME: zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti, možnost rozvoje osobnostního i pracovního, vzdělávací kurzy a školení, elektronické stravenky, firemní teambuildingové akce, hlavní pracovní poměr, moderní a příjemné prostřední v blízkosti aut. nádraží, příjemný kolektiv a zázemí, stravenková karta
KONTAKT: telefonicky (8-16h), e-mailem ( zaslat životopis v českém i polské jazyce, motivační dopis postačí v českém jazyce)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ProSpánek SE
  • Termin: 2.12.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.2.2021