Referent/ka obchodního oddělení - logistik

BRANO a.s. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

22000 — 25000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
práce v systém Helios Green
komunikace se zákazníky
přijímání a zpracování objednávek a odvolávek
spolupráce s plánováním výroby, projektovými manažery
spolupráce s oddělením kvality při řízení reklamace
účast na výrobních poradách
archivace dokladů
zadávání příkazů k expedici, spolupráce se skladem, tisk expedičních štítků
zajišťování logistických záležitostí /zařízení přepravy, správné balení expedovaného zboží, odpovídající dokumentace/
odpovědnost za správnost údajů v systému /ceny, odběratelská čísla, adresy…/
Požadavky:
Uživatelská znalost MS Office, Helios Green výhodou, znalost a orientace v zákaznických portálech, nutná znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost německého jazyka, časová flexibilita,spolehlivost,zodpovědnost, samostatnost
Nabízíme:
Stravenky, motivační finanční ohodnocení
První kontakt:
osobně, telefonicky (po-pá 8-16 h.) nebo emailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BRANO a.s.
  • Termin: 7.12.2020
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.2.2021