OSTRAHA - DETEKTIVOVÉ PRODEJNY LIDL (vyhrazeno pro OZP)

Bohemia Marten Plus s.r.o. ,
Zkrácený úvazek

12100 Kč

Detail pracovní pozice

A11 z:19/11/2020 (vyhrazeno pro OZP)
Požadujeme:
- dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování
- předložení výpisu z RT
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu.
Výhodou:
- praxe
- certifikát strážného pokud nemáte, zajistíme.
Náplň práce:
- pochůzková činnost po prodejně.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- nástup možný ihned
- možnost práce i na DPP
- práci v silné a stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílů
- možnost zálohy na mzdu
KONTAKT TELEFONICKY. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: ,
  • Plat: od 12100 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 24.1.2021