Služební místo odborný rada v oddělení právním na pracovišti Brno

Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně Jihomoravský kraj, Brno-město
Plný úvazekSlužební poměr

25130 — 37030 Kč

Výběrové řízení na 2 volná služební místa "odborný rada v oddělení právním" na Krajské hygienické stanici Jihomoravského kraje (bližší informace k podání žádosti viz úřední deska na www.khsbrno.cz).
Náplň práce:
Vedení přestupkových řízení ve všech oblastech ochrany veřejného zdraví (v nynější době jsou vedena primárně řízení spojená s pandemií onemocnění COVID-19, mimo to jsou vedena rozličná přestupková řízení v hlukové problematice, problematice očkování, potravinářských provozech, pracovním prostředí, oblasti kosmetických přípravků apod.).
Šetření podnětů a dalších podání veřejnosti v oblastech ochrany a podpory veřejného zdraví.
Zpracování dílčích stanovisek a konzultací pro odborné pracovníky hygienické stanice.

Nabízíme:
Různorodou práci v rámci správního práva.
Stabilní zaměstnaní v režimu zákona o státní službě se služebním poměrem na dobu neurčitou.
Platový tarif ve 12. platové třídě (příloha č. 2 nařízení vlády č. 304/2014 Sb.). Přiznání osobního příplatku po 3 měsících od nástupu.
5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, 6 dnů studijního volna.

Pružná pracovní doba (základní část 8:00 - 13:00, volitelná část 6:00 - 8:00 a 13:00 - 18:00).
Příspěvek na stravenky, služební telefon s datovým tarifem, možnost jazykového vzdělávání.
Pozice je vhodná pro absolventy.

Požadavky:
VŠ vzdělání magisterského stupně (obor Právo a právní věda).
Samostatnost, pečlivost a přesnost.
Výborná úroveň písemného a stylistického projevu.
Aktivní přístup a chuť se dále rozvíjet.
Řidičský průkaz sk. B (není nutné být aktivní řidič).
Výhodou je dobrá znalost zákona o odpovědnosti za přestupky, správního řádu, kontrolního řádu a zákona o ochraně veřejného zdraví.

Bližší informace k podání přihlášky jsou uvedeny na úřední desce na www.khsbrno.cz (přihlášku je nutné podat zákonem předepsaným způsobem, termín pro podání přihlášek je do 04.12.2020).

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, 6 dnů studijního volna, 1 den zařízení osobních záležitostí, stravenky, po zkušební době - služební telefon s datovým tarifem, možnost jazykového vzdělávání.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

  • Zaměstnavatel: Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně
  • Termin: 3.1.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 25130 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 4.12.2020