Předák výroby

OMNIPACK s.r.o. Královéhradecký kraj, Trutnov
Plný úvazek

25000 Kč

Detail pracovní pozice

PŘEDÁK VÝROBY ve 3.směnném provozu na dobu určitou.
Náplň práce: organizace výroby střediska, výměna forem ve strojích. zajištění maximální využitelnosti výrobních zařízení, technologií a pracovníků, plnění měsíčních plánů.
Uvítáme především praxi ve výrobním provozu, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti. Vzdělání se strojírenským zaměřením, zámečník, opravář, apod.
Nabízíme: mzdu v závislosti na délce praxe, vedení kolektivu cca 5 zaměstnanců, výhledově pracovní smlouvu na dobu neurčitou, závodní stravování, odborná školení, příplatky, příspěvek na dojíždění, odměny a další benefity
Nástup del dohopdy.
Tel. kontakt možný od 8.00 - 14.00 hodin.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OMNIPACK s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Královéhradecký kraj, Trutnov
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.1.2021