TEAMLEADER - Vedoucí směny (při zpracování zeleniny)

Polabská zelenina Přerov n.L., s.r.o. ,
Plný úvazek

23000 Kč

Pracovní náplň: řízení směny na výrobní lince - vedení pracovníků svěřené oblasti (řízení a organizace práce svěřeného týmu), zajištění dosažení cílů v oblasti efektivity a kvality, dohled nad dodržováním procesů v daném úseku (kontrola zásob a spotřeby surovin), spolupráce na jejich vytváření, práce s denním výrobním plánem, reporting výroby a neshod na svěřeném úseku;

Požadavky : SŠ vzdělání, zkušeností s vedením týmu a praxe na obdobné pozici výhodou, logické myšlení, znalost práce na PC, organizační a komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost;
Chladné pracovní prostředí (práce se zeleninou).

Platové ohodnocení od 23.000,- Kč dle znalostí a praxe.

Kontaktovat nás můžete e.mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Polabská zelenina Přerov n.L., s.r.o.
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.1.2021