SKLADNÍK/SKLADNICE

LINAPLAST s.r.o. Olomoucký kraj, Prostějov
Plný úvazek

18000 — 24000 Kč

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Škrabalová, tel.: 583 037 124 (volat Po-Pá 8:00-16:00 hod.), e-mail: kariera@linaplast.cz. Pracovní doba: ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod., noční 22:00-6:00 hod. Pracoviště: Skřípov 359.
Požadujeme: vzdělání min. SO s výučným listem, praxe na pozici skladník výhodou, uživatelská znalost PC, oprávnění k řízení VZV, schopnost koncentrace, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, schopnost přijmout zodpovědnost.
Náplň práce: manipulace s materiálem a hotovými výrobky (příjem materiálu, uskladnění, výdej do výroby, příjem HV na sklad, expedice), evidence pohybů zásob v PC, tvorba dokumentů k pohybu zásob a zpracování přehledů o zásobách, zajišťování odpadového hospodářství, údržba pořádku a čistoty ve skladech a všech logistických prostorách, řízení VZV a ručně vedených el. vozíků.
Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky, příspěvek na dopravu, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexi passy), docházkový bonus 2000 Kč/kvartál, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: LINAPLAST s.r.o.
  • Termin: 4.1.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Prostějov
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.1.2021