ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE - ÚDRŽBA

Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o. Olomoucký kraj, Prostějov
Plný úvazek

145 — 180 Kč

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Kubíčková, tel.: 582 402 429 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod.), e-mail: prace@muerdter.cz. Pracovní doba: dvousměnný provoz - Po-Pá - ranní: 6:00-14:00 hod. odpolední: 14:00-22:00 hod. (1-2 víkendové pohotovosti v měsíci). Pracoviště: Olšany u Prostějova 19.
Požadujeme: vyučení ve strojírenském nebo technickém oboru,řidičský průkaz sk. B podmínkou, zkušenosti s údržbou a hydraulikou výhodou, pečlivost, dochvilnost, zodpovědnost, flexibilita.
Náplň práce: údržba a preventivní kontroly strojů.
Nabízíme: 5 tydnů dovolené + příplatek k čerpané dovolené, příplatky za odpolední směny, příplatek za pohotovost 40%, stravenky, dotované stravování v jídelně, možnost kariérního i finančního růstu.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Olomoucký kraj, Prostějov
  • Plat: od 145 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.1.2021