doručovatel-ka listovní motorizovaný s řízením Kolín

Česká pošta, s.p. Středočeský kraj, Kolín
Plný úvazek

21000 — 23000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt:
e-mailem: kubistova.petra@cpost.cz

Pracovní doba: PO - PÁ 06.00 - 14.00 nebo 07:00 - 15.00hod

Náplň práce:
- příprava listovních zásilek a jejich doručování
- uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách
- příprava, třídění a doručování propagačního materiálu
- výplata poštovních poukázek a důchodů
- vyúčtování po návratu na pracoviště
- zjišťování potřeb zákazníka ve svěřené oblast

Požadujeme:
- ŘP "B"
- odolnost vůči stresu a fyzické zátěži
- základní znalost práce s počítačem

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- různorodou práci s možností denního kontaktu s klienty
- rozvoj obchodních dovedností

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Česká pošta, s.p.
  • Termin: 20.11.2020
  • Místo: Středočeský kraj, Kolín
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 19.1.2021