Referenti

MINISTERSTVO VNITRA Zlínský kraj, Zlín
Plný úvazek

20300 — 31000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Administrativní podpora pracoviště a přepážkový pracovník v Oddělení pobytu cizinců Zlínský kra, MV. Výkon administrativní podpory pracoviště a činnosti související s agendou povolování pobytů dle zák. č. 326/1999 Sb.; dále komunikace s orgány státní správy, archivní činnost apod.

Místo výkonu práce: Zlín
Kvalifikační požadavky: úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
Další předpoklady:
- schopnost samostatné i týmové práce, schopnost samostatného logického, analytického
a systematického myšlení, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů, psychická odolnost.
- velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Outlook),
- trestní a morální bezúhonnost,
- znalost správního řízení, zákona o pobytu cizinců a správního řádu výhodou,
- pracovní místo není vhodné pro OZZ/ OZP
- znalost AJ, RU výhodou
- státní občanství ČR podmínkou.
Nabízíme:
- pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s 3 měsíční zkušební dobou
- nástup možný dle dohody (nejlépe prosinec 2020 / leden 2021)
- podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, je pracovní místo zařazeno v 8. platové třídě. Na pracovním místě je přiznán rizikový příplatek, dále po zapracování možný osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.
- zaměstnanecké benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dnů "sick days"
- možnost odborného růstu
Požadované doklady:
- strukturovaný životopis,
- doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.
Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat nejpozději do 13.12.2020 na e-mailovou adresu tp.zlin@mvcr.cz v předmětu uveďte "výběrové řízení". Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dnů "sick days".

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MINISTERSTVO VNITRA
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Zlín
  • Plat: od 20300 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.1.2021