POKLADNÍ SMĚNÁRNY

Směnárna ROŠÁDA s.r.o. Olomoucký kraj, Prostějov
Plný úvazek

19000 Kč

Nástup dle dohody. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail beata.roskova@post.cz. Vybraným uchazečům odpovíme a pozveme je na pohovor. Pracovní doba: jednosměnný provoz Po-Pá 8:30-17:00 hod. (pracovní doba bude upřesněna na osobních pohovorech). Pracoviště: nám. E.Husserla 15, Prostějov.
Požadujeme: ÚSO s maturitou, příjemné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, přesnost, profesionální přístup při jednání s klienty, flexibilita, znalost práce na PC, znalost alespoň jednoho cizího jazyka (AJ nebo NJ) komunikativní formou, zkušenosti z oblasti práce s klienty, příp. práce s hotovostí výhodou, osvědčení ČNB o absolvování kurzu týkajícího se padělků výhodou.
Náplň práce: nákup a prodej valut + nákup a prodej českých korun.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Směnárna ROŠÁDA s.r.o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Olomoucký kraj, Prostějov
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.1.2021