Asistentka jednatele společnosti

3BComputer, s.r.o. Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

20000 — 25000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování veškeré agendy pro jednatele společnosti
- vedení pokladny a veškerých nutných evidencí
- administrativní práce
- práce s programy ( MS OUTLOOK, WORD, EXCEL, EDGE MONEY S3, KNIHA JIZD)
- evidence pojištění a pojistných událostí
- komunikace se zákazníky
- evidence BOZP
POŽADAVKY: DRESS CODE: SMART CASUAL, ŘP sk. B
NABÍZÍME: bonusové ohodnocení dle schopností a výsledků, mobilní telefon, příspěvek na stravování
KONTAKT: telefonicky (7:00-12:00, 13:00-16:00), e-mailem, osobně (8:00-12:00, 13:00-17:00)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: 3BComputer, s.r.o.
  • Termin: 23.11.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.1.2021