VEDOUCÍ DIVIZE

Detecha, chemické výrobní družstvo Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazek

40000 — 50000 Kč

Detecha, chemické výrobní družstvo, tradiční výrobce kosmetiky a nátěrových hmot se sídlem v Novém Městě nad Metují vypisuje výběrové řízení na pozici: vedoucí divize. Nástup dle dohody.

Náplň práce: řízení výrobní divize kosmetiky; řízení činnosti vývojového oddělení; spolupráce při vytváření koncepce společnosti; kontrola dodržování výrobně technické dokumentace; získávání a realizace nových výrobních programů; dohled nad smluvní výrobou.

Požadavky: vzdělání VŠ / SŠ chemického směru, zkušenost s vedením pracovního kolektivu, zkušenost s prací ve vývojovém oddělení výhodou, organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita, znalost systému ISO vítána /není podmínkou/.

Zaměstnavatel nabízí: práci ve společnosti s dlouholetou tradicí, mzdu odpovídající výsledkům, týden dovolené navíc, příspěvek na stravenky a další firemní výhody.

Pokud vás nabízená pozice zaujala, napište nám a pošlete strukturovaný životopis.
Kontakt: lambertova@detecha.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Detecha, chemické výrobní družstvo
  • Termin: 23.11.2020
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.1.2021