ASISTENT / ASISTENTKA DISPEČERA

MALINA - VRŠE s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

19000 — 26000 Kč

Detail pracovní pozice

TECHNIK / TECHNIČKA SERVISU PŘEVODOVEK
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Náplň práce: při spolupráci s dispečerem plánování jízd strojů, pomocné práce dle požadavku dispečera, administrativa kolem vozového parku a chodu střediska (komunikace s úřady, kontrola stazek, vyřizování objednávek, …), zhodnocení požadavků zákazníka a následný návrh nejvhodnějšího řešení, vytváření cenových nabídek a každodenní komunikace se zákazníky
- Požadujeme: dobré organizační schopnosti, operativní a strategické rozhodování, samostatnost, časová flexibilita, zodpovědnost a pečlivost, týmová spolupráce, ŘP skupiny B podmínkou, možnost rozšíření řidičského oprávnění
- praxe v oboru velkou výhodou, nikoli podmínkou
- Nabízíme: kompletní seznámení s vozovým parkem, kompletní zaučení, měsíční odměny z obratu, dovolená navíc, služební telefon, obědy na pracovišti, odměny za zlepšovací návrhy, firemní i mimofiremní akce, jubilejní odměny
- Životopisy prosím zasílejte výhradně na email: eliska.maresova@malina-vrse.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MALINA - VRŠE s.r.o.
  • Termin: 23.11.2020
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.12.2020