Stavební a provozní technik/technička pro správu nemovitostí

SK - EKO Pardubice s. r. o. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

30000 — 40000 Kč

Hledáme uchazeče na pozici STAVEBNÍ A PROVOZNÍ TECHNIK PRO SPRÁVU NEMOVITOSTÍ
Náplň práce:
V oblasti investičního rozvoje:
- zpracovává návrhy plánů investičních akcí (investičních záměrů a příprava oprav a investic)
- zajišťuje projektové dokumentace, projednání s projektanty a dodavateli, inženýrská činnost ve výstavbě
- zajišťuje dodavatelsko - odběratelské vztahy před realizací investičních akcí včetně návrhů smluv
- kontroluje a koordinuje pracovní činnosti externích organizací, zapojených do akcí investičního charakteru
- organizuje kontrolních dnů stavby (výkon TDI), nezbytná orientace v PD a rozpočtech
- zodpovídá za dodržení rozpočtů stavby, čerpání finančních prostředků z rozpočtů, včetně odsouhlasení provedených prací s dodavateli
- navrhuje optimalizaci portfolia nemovitostí
V oblasti správy a údržby majetku a budov:
- řídí a organizuje a zabezpečuje technickou správu a údržbu budov
- organizuje a vyhodnocuje poptávkové řízení na externí dodavatelské služby
- řídí a koordinuje dodávky prací a služeb
- řídí vlastní pracovníky údržby
- zpracovává plán oprav a udržování včetně rozpočtu
- zodpovídá za dodržení rozpočtových nákladů a nákladových limitů
Požadavky:
Vzdělání středoškolské nebo VŠ technického směru
- praxe na obdobné pozici výhodou
- ŘP skupiny B
- práce s PC (Microsoft Word, Office, Outlook, Excel,...)
- zodpovědnost za dlouhodobě zadané úkoly, samostatnost
- pečlivost a cílevědomost, časová flexibilita
- znalosti v oblasti provozu a správy objektů, technického zařízení a budov
- znalosti v oblasti inženýrské stavební činnosti
Nabízíme:
- práce na HPP, lze i na ŽL
- jednosměnný provoz
- odpovídající platové ohodnocení - 30 000 - 40 000 Kč/měsíčně
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- zajímavou, různorodou a odpovědnou práci
Kontaktní osoba: Luboš Bezděk , tel. 731 450 461 (07:30 - 15:30), e-mail: bezdek@skeko.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SK - EKO Pardubice s. r. o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.1.2021