PRACOVNÍK/NICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA

NADĚJE Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

19000 — 21500 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: náměstí Naděje č.p. 731, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
Komplexní péče o klienty Domova pro seniory vč. vedení dokumentace - např. ranní hygiena, koupání, pomoc s oblékáním, výměna inko pomůcek, dopomoc při přemísťování - např. z inv. vozíku na lůžko, podávání stravy atd..
Práce ve 12ti hod. směnách.
POŽADAVKY:
- absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu Pracovník v sociálních službách nebo způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel, příp. střední vzdělání v oboru vzdělání stanoveném prováděcím právním předpisem
- kvalifikační kurz pro PSS je možné absolvovat do 18ti měsíců od nástupu do zaměstnání
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, očkování proti VHB
- ztotožnění se s cíli a posláním NADĚJE
- schopnost týmové spolupráce, dobré komunikační schopnosti a ochotu se vzdělávat
- základní znalost práce na PC
- sociální cítění
NABÍZÍME:
- pracovní poměr na rok s výhledem na neurčito
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na obědy
KONTAKT: e-mailem: stanislava.koblasova@nadeje.cz, příp. telefonicky

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NADĚJE
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.1.2021