Sociální pracovník

Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim Pardubický kraj, Chrudim
Plný úvazek

24300 — 35820 Kč

Detail pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Soukenická 158, Chrudim.
POŽADAVKY:
- min. vyšší odborné vzdělání v sociálním oboru podmínkou
- trestní a občanská bezúhonnost
- praxe na obdobné pozici výhodou
- orientace v zákonných normách či legislativě sociálních služeb podmínkou
- organizační a komunikační dovednosti, samostatnost a flexibilita, příjemné vstupování
- znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- vysoká odolnost vůči zátěži a stresu, proaktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost
PRACOVNÍ NÁPLŇ: Vykonává činnosti specifikované v ust. § 109 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.
NABÍZÍME:
- zajímavé finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
- práci v příjemném a stabilním kolektivu, motivující zázemí organizace
- stálé zvyšování odbornosti
TYP ÚVAZKU A DÉLKA PRACOVNÍHO POMĚRU, FINANČNÍ OHODNOCENÍ:
- plný pracovní úvazek, tj. 40 hodin/ týden
- platová třída 10
- základní platový tarif 24.300,- až 35.820,- Kč dle započitatelné praxe
- osobní příplatek po zkušební době
- pružná pracovní doba
- pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
- nástup dle dohody

Životopis a motivační dopis zasílejte na níže uvedený kontakt zaměstnavatele

První kontakt učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle v pracovní dny od 7 do 15 hodin, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně také v pracovní dny od 7 do 15 hodin. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
  • Termin: 23.11.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 24300 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.1.2021