AGRONOM

Pěstitel Stratov, a.s. ,
Plný úvazek

30000 Kč

Náplň práce: organizace a řízení prací v rostlinné výrobě (zavedená zemědělská společnost s tradicí), znalost veškerých prací prováděných během roku, plánování úkolů, kontrola jejich provedení, plnění legislativních podmínek, vedení příslušné dokumentace;

Požadované znalosti a dovednosti: vzdělání zaměřené na rostlinou výrobu, znalost práce na PC,
řidičské oprávnění sk. B;

Výhodou bude: praxe, znalost AJů

Nabízíme: příspěvek na stravování, mobilní telefon, platové ohodnocení dle znalostí a praxe;

Kontaktujte nás e.mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Pěstitel Stratov, a.s.
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.1.2021