Provozní údržbář (technik)

Firma FAULHAMMER s.r.o. Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

28000 — 35000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: organizování, provádění a řízení údržby technologického zařízení výrobny krmných směsí (VKS), zajišťování oprav, servisů a periodických prohlídek strojního zařízení a
vozového parku výrobny, odpovědnost za technologické zařízení VKS, spolupráce s
externími firmami zajišťujícími PO, BOZP a dohled nad jejím dodržování.Vedení
kolektivu podřízených zaměstnanců a přidělování jednotlivých prací po zapracování
řízení vybraných výrobních procesů a zařízení.
POŽADAVKY: praxe na podobné pozici, pracovitost, zodpovědnost,svářecí průkaz a
obsluha VZV výhodou,organizační a administrativní dovednosti, trestní bezúhonnost a
časová flexibilita.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvěk na stravování, mobilní telefon, pracovní poměr na
dobu neurčitou, možnost flexibilní pracovní doby,možnost seberealizace,
příjemné prostředí menšího kolektiu, místo výkonu práce Tržek.
KONTAKT: e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Firma FAULHAMMER s.r.o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.1.2021