Obchodní zástupce

COMPAG CZ s.r.o. Liberecký kraj, Česká Lípa
Plný úvazek

27000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
- komplexní péče o získané a stávající zákazníky
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- oslovování a jednání s klienty
- tvorba cenových nabídek
- zpracování podkladů pro výběrová řízení
- zajišťování subdodávek pro získané zákazníky
- zpracování objednávek a podkladů pro fakturaci ukončených zakázek
- předkládání výsledků vedení společnosti
Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ
- obchodní dovednost
- komunikační a vyjednávací schopnosti
- příjemné vystupování, vstřícnost a flexibilitu
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- dobré znalosti MS Office
- praxe v obchodní činnosti a technické znalosti výhodou
Nabízíme
- práci na HPP a zázemí ve stabilní a dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
- zaučení v oblasti nakládání s odpady a dalších komunálních služeb
- nástupní mzda od 27.000 Kč
- dobrý pracovní tým a přátelské pracovní prostředí
- zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
- zaměstnanecké výhody (PC a telefon k dispozici, příspěvek na stravování apod.)
- služební vůz k dispozici
- místo výkonu práce - Mimoň, Česká Lípa, Nový Bor
- nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: COMPAG CZ s.r.o.
  • Termin: 21.11.2020
  • Místo: Liberecký kraj, Česká Lípa
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.1.2021