Obchodní referentka pro výrobu nástaveb nákladních vozidel

OSONA PLZEŇ a.s. Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

25000 Kč

Obchodní referentka pro výrobu nástaveb nákladních vozidel - Obchodně administrativní pozice
Náplň práce:
administrativa zakázek a fakturace, komunikace se zákazníky a úřady, cenové nabídky
Požadavky na kvalifikaci:
- SŠ s maturitou, technického nebo obchodního zaměření
- technické znalosti - obecná znalost nákladních vozidel a příslušenství (není podmínkou, ale bude nutné doplnit pro správné vykonávání pozice)
- Aktivně ŘP - B
- Dobrá uživatelská znalost PC - běžné kancelářské programy, MS OFFICE, OUTLOOK, ACROBAT, adt..
- Obchodní myšlení a příjemné vystupování
- Komunikativnost a samostatnost
- Znalost základního účetnictví výhodou
- Znalost AJ/NJ výhodou
Nástup: možný ihned
Nabízíme:
práci v perspektivním a rozvíjející se oboru činnosti, stravování v areálu, možnost parkování (auto, kolo), zvýhodněné tankování PHM na podnikové čerpací stanici.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OSONA PLZEŇ a.s.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.3.2021