OSTRAHA PRODEJNY LIDL

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazekDohoda o provedení práce

18000 — 25000 Kč

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení nebo dohoda o provedení práce, turnusové služby. Nástup možný ihned. Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby zdravotně postižené v 1. a 2. stupni (bez omezení pohybového ústrojí).

Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadavky: praxe výhodou, není však podmínkou, dobrá pracovní morálka, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování.

Zaměstnavatel nabízí: zajištění certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu.

Kontakt - telefonicky: Po-Pá 9:00 - 16:00 hod., 737 087 145 pí. Božena Bilíková nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz.

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 25.1.2021