Referent výroby

OBZOR, výrobní družstvo Zlín Zlínský kraj, Zlín
Plný úvazek

21000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- znalost práce na PC
- zodpovědnost, spolehlivost a aktivní přístup k práci
- praxe v oboru výhodou
Náplň práce:
- sběr dat z výroby
- odvádění výrobků na sklad a kontrola stavu výrobků na skladě
- příprava písemných dokladů k zakázkám
- příprava objednávek a dodacích listů pro zákazníky
- kontrola termínů plnění objednávek
- vedení evidence plastových obalů
- pravidelná kontrola stavu zboží
- vypracování vnitropodnikových faktur

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, dodatková dovolená, závodní stravování a jiné sociální benefity

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OBZOR, výrobní družstvo Zlín
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Zlínský kraj, Zlín
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 21.1.2021