Vedoucí montáže a servisu s NJ

MACEK a SYN, s.r.o. Jihomoravský kraj, Hodonín
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Pracoviště: MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna, Za Mlýnem č.p. 1418, 696 02 Ratíškovice.
Informace k pracovní pozici:
Pracovní náplň: přijímá požadavky na servis, montáž nebo vyřízení reklamace, zjistí přesný popis problému pro servis, studuje zakázku pro montáž, konzultuje problém s technikem ohledně servisu, naceňuje servis, získává souhlas zákazníka s provedením servisu a cenou, zjišťuje plánovaný termín montáže a sleduje reálný výrobní, montážní a servisní plán, zajišťuje potřebný materiál a díly pro montáž a servis, plánuje montáž nebo servis, vydává potřebný materiál na zakázku, připraví potřebné dokumenty pro realizaci montáže nebo servisu, připravuje montérům vše potřebné pro montáž nebo servis, seznamuje montéra s požadavkem na montáž nebo servis, zajišťuje, aby došlo ke spojení mezi zákazníkem a montérem, zajistí, aby montér sepsal do Trella report z provedené montáže nebo servisu, přebírá od montéra zpět podepsané dokumenty od zákazníka a případný nepoužitý materiál, průběžně vede písemnou evidenci provedených činnosti v Trellu, ukládá fotodokumentaci z montáže a servisu, zajišťuje případné dokončovací práce, předává podklady k fakturaci za servis.
Požadujeme: znalost NJ na komunikativní úrovni, znalost práce na PC, příjemné vystupování, komunikativnost, znalost/přehled o účetních dokladech, aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost.
Nabízíme: PP na plný úvazek na dobu neurčitou, nástup možný ihned, atraktivní mzdové ohodnocení 25000,- Kč + 5000,- Kč odměny při splnění prémiového plánu po zaškolení, přísp. na stravné, 4 týdny dovolené, zaškolení.
Kontakt: životopisy zasílat na email: krizova@macekasyn.cz - označit: Vedoucí montáží a servisu s NJ

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MACEK a SYN, s.r.o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Jihomoravský kraj, Hodonín
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.1.2021