ÚČETNÍ - ROZPOČTÁŘ

Diecézní charita Brno Kraj Vysočina, Třebíč
Plný úvazek

26000 Kč

Oblastní charita Třebíč je nestátní nezisková organizace, která poskytuje více než 25 sociálních, zdravotních, prorodinných, preventivních a ostatních služeb. První služba bylo založena v r.1992.

S počtem více než 5.500 obsloužených klientů ročně je největším poskytovatelem těchto služeb na okrese Třebíč.
Jedná se o stabilní pružnou organizaci, pro kterou je standardní prioritou spokojený klient, profesionálně odvedená práce, kvalitní pracovní tým a empatický dobrosrdečný přístup k lidem.

Správa Oblastní charity Třebíč organizačně, personálně a ekonomicky podporuje všechna střediska oblastní Charity. Kompetenčně do ní spadá personální odd., projektový manažer, fundraising, styk s veřejností, účetnictví a rozpočty všech středisek a Dobrovolnické centrum.

Pracovní náplň nabízené pozice:
" zpracovávání finančních plánů a rozpočtů služeb OCHT
" úpravy a změny rozpočtu, rozepisování dotace a příspěvků dle nastavených zásad a pravidel
" sledování nákladů střediska a konzultace s koordinátory
" vedení hospodaření střediska v systému VEMA
" spolupráce na roční účetní závěrce, rozúčtování nákladů, evidenci majetku, prvotním zaúčtování dokladů
" kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
" poskytování informací a reportů v ekonomické oblasti pro vedení organizace

Požadujeme:
" dokončené min. SŠ studium v oblasti blízké pracovní náplni nabízené pozice
" praxe na obdobné pozici po dobu min. 2 roky
" schopnost pracovat samostatně s důrazem na splnění termínu při zachování kvality odvedené práce, důraz pečlivost, smysl pro detail a na loajalitu
" dobré komunikační schopnosti
" pokročilá znalost práce na PC
" respekt k hodnotám organizace
" trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
" řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
" znalost programu Vema
" znalosti systému financování neziskových organizací poskytujících sociální služby
" VO nebo VŠ vzdělání

Nabízíme:
" práci na 1,0 úvazek, hlavní pracovní poměr, nástup IHNED
" platové ohodnocení v závislosti na praxi a dosaženém vzdělání od 26.000 Kč
" 5 týdnů dovolené
" stravenky
" finanční odměny při pracovním jubileu
" zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu
" dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP
" zajímavá a kreativní práce v příjemném pracovním prostřední a v přátelském kolektivu
" duchovní podpora v případě zájmu

Zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená navíc, finanční odměny při jubileu.

Přijímací řízení probíhá formou ústního pohovoru, a poté prezentací dovedností.

Svůj profesní životopis a stručný motivační dopis zašlete na e-mail: sarka.hotova@trebic.charita.cz

Kontaktní osoba: Ing. Šárka Hotová, HR manažer, zástupce vedoucího ekonomického oddělení, tel.: 731 605 022, sarka.hotova@trebic.charita.cz

Více informací o činnosti Oblastní charity Třebíč a Diecézní charity Brno: www.trebic.charita.cz www.dchb.charita.cz
Videa ke shlédnutí po zadání "Oblastní charita Třebíč" nebo "Charita Třebíč": www.youtube.cz
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Diecézní charita Brno, IČO: 44990260, třída Kpt. Jaroše 1928/9, Brno, Černá Pole, jakožto správce, zpracovávat prostřednictvím Oblastní charity Třebíč Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Odpovědí na naši nabídku volného místa poskytujete správci své osobní údaje za účelem realizace výběrového řízení, nejdéle po dobu jednoho roku od převzetí životopisu. Více na www.trebic.charita.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Diecézní charita Brno
  • Termin: 19.11.2020
  • Místo: Kraj Vysočina, Třebíč
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.1.2021