Řidič logistiky

Doosan Bobcat EMEA s.r.o. ,
Plný úvazek

19000 Kč

Detail pracovní pozice

Pozice: Řidič logistiky
OC
Jedná se o zaměstnání na zaměstnaneckou kartu.
Náplň práce: Obsluha skladové technniky (VZV, VNA, retrak)
Požadavky:
- pečlivost, spolehlivost a dochvilnost
- praxi v řízení VZV (platné oprávnění na VZV není podmínkou)
- ochotu pracovat ve směnném provozu
Zaměstnanecké výhody:
- 25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup od: 15.11.2020
Mzda: 19 000 Kč
Kontakt: Tardovský Pavel, tel.: 722 465 658, e-mail: pavel.tardovsky@doosan.com První kontakt telefonicky nebo e-mailem Po-Čt 9:00-15:00, Pá 9:00-12:00.
Místo výkonu práce:
Doosan Bobcat EMEA s.r.o., provoz Dobříš
- obec: Dobříš

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Doosan Bobcat EMEA s.r.o.
  • Termin: 15.11.2020
  • Místo: ,
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 9
  • Datum ukončení: 18.1.2021