SQA - řízení dodavatelů

Flídr metal s.r.o. Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

35000 — 40000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: schvalovat a hodnotit dodavatele pro Flídr metal s.r.o. a Flídr plast s.r.o., uzavírat dohody o kvalitě a řídit dodavatele na základě platných směrnic a požadavků, vystavovat reklamace na dodavatele pro Flídr metal s.r.o. a Flídr plast s.r.o. s odpovědností za jejich vyřízení a uzavření, zajišťovat, aby procesy integrovaného systému managementu byly stanoveny, zavedeny, uplatňovány a udržovány v souladu s požadavky normy ISO 9001, ISO 14001 a IATF 16949, podílet se na realizaci a ověření kroků vedoucích k uvedení do souladu v případě změn požadavků na systém managementu kvality, dohlížet na dodržování podmínek a pravidel vyplývajících ze zavedeného a certifikovaného systému kvality,
NABÍZÍME: pro naše zaměstnance připravujeme výstavbu bytových domů, které budou zásobovány energií z vlastního energocentra za výhodných podmínek. Příspěvky na stravování, prémie na zdraví, flexipassy, věrnostní odměna, mimořádné odměny, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, prodej masa z vlastní farmy
KONTAKT: telefonicky (7-14h), e-mailem nebo osobně

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Flídr metal s.r.o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.1.2021