Mistrová výroby

MAVI s.r.o. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Místo výkonu práce: Nové Hrady č.p. 134, Nové Hrady u Skutče
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, zkušenost s vedením lidí, schopnost motivovat je, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, týmového ducha, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, práce pod tlakem - odolnost vůči stresu, loajalita, znalost práce s MS Office (Word, Excel), řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce: organizace práce podřízených, jejich přímé vedení a motivace, odpovědnost za plnění cílů výroby (termíny, kvalita), rozdělování a přidělování práce, kontrola dodržování pracovních postupů, kontrola hotových výrobků, administrativa, zajišťování bezpečnosti při práci
Práce na plný úvazek
Nástup dohodou.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 14.30 hod. nebo na e-mailové adrese.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné bez maturity a bez vyučení

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MAVI s.r.o.
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.1.2021