Obsluha pásové pily

NOPO s.r.o. Pardubický kraj, Chrudim
Plný úvazek

18000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Cejřov 1, Vrbatův Kostelec (okres Chrudim).
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava návoz materiálu, obsluha pásové pily, dodržování technologických a pracovních postupů, základní údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů.
POŽADAVKY: Vzdělání s výučním listem ve strojírenském oboru, obecní znalost materiálu, čtení ve výkresové dokumentaci, obsluha VZV výhodou. Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky.

První kontakt učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle v pracovní dny od 7 do 15 hodin nebo na e-mailové adrese.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOPO s.r.o.
  • Termin: 16.11.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.1.2021